Udvalg

Økonomi udvalg

Event udvalg

Kommunikations-udvalg

Børne udvalg

Elite udvalg

Voksen udvalg

Træner udvalg

Nyheder

Årets idrætsleder i Rødovre.


ROGs formand, Tine Høeg Madsen, modtog prisen som årets idrætsleder af Rødovres borgmester Erik Nielsen. Tine har fået prisen for sin fantastiske indsats for ROG både på sin formandspost, men også som træner, hvor hun både har elitehold og børnehold. Vi er utrolig stolte af, at have Tine som formand for vores skønne forening.

Køb HOP MED klippekort her

Vi samarbejder med:

Medlemsfordele i ROG

FØLG OS PÅ FACEBOOK

Bliv sponsor

Bestyrelsen i ROG

Velkommen til bestyrelsens side



Vision
Vi er en forening for alle.

Mål
Vi vil lave målrettet træning med god kvalitet.
Vi vil være ny-tænkende.
Vi vil have GOD STIL.

På denne side kan du finde alt om os. Vi håber på vi også kommer til at kende dig, for vi har altid brug for hænder og energi i denne klub.

Tine Høeg Madsen
formand

Hvem er vi

Formand

 


Tine Høeg Madsen

Mail: formand@rog.dk

Mail: tine@rog.dk

Sponsor-
og event-ansvarlig

 

Claus Kolling

Mail: event@rog.dk

Mail: claus@rog.dk

Bestyrelsesmedlem
og kasserer

 

Anita Klitgaard Klein

Mail: anita@rog.dk

Bestyrelsesmedlem 

 

Hanne Højland Keller

Mail: hanne@rog.dk

 

Bestyrelsesmedlem

 

Lone Jensen

Mail: lone@rog.dk

 

Bestyrelsesmedlem

 

Josephine Holm Aagaard

Mail: Josephine@rog.dk

Næstformand 

 

Thomas Marconi Ludvigsen

Mail: naestformand@rog.dk

Mail: thomas@rog.dk

 

Suppleant
og webmaster

 

Natalie Maria Sand

Mail: natalie@rog.dk

Mail: web@rog.dk

Suppleant
og trænerrepræsentant

 

Simon Hemmingsen

Mail: Simon@rog.dk

Suppleant
og eliterepræsentant

 

Rikke Wexiø Jensen

Mail: rikke@rog.dk

Mail: teamgym@rog.dk

 

Suppleant

 

Rasmus Mellerup

Mail: rasmus@rog.dk

Suppleant

 

Anette Christensen

Mail: anette@rog.dk

Suppleant
 

Christina Schaufuss

Mail: christina@rog.dk

Suppleant

 

Tanja Kolling

Mail: tanja@rog.dk

Suppleant
 

Mette Trust

Mail: mette@rog.dk

Administrativ medarbejder

 

Annette Kolling

Mail: rog@rog.dk

Mail: voksenhold@rog.dk

Mail: boernehold@rog.dk

Link:
Rødovre og Omegns Gymnastikforening - oplevelser, muligheder og fællesskab siden 1924